Dodacie podmienky

Výhodná ponuka od nás pre Vás!
Pri celkovej sume objednávky nad 60€ /hodnota tovaru/ je poštovné a balné 0,00 €.

Pri osobnom odbere v Košiciach nehradíte žiadne iné náklady okrem ceny za tovar! Platba za tovar možná v hotovosti ale aj kartou cez platobný terminál!
Presná adresa odberu: Bylinkový obchod, OC Ždiar-Ždiarská 17, sídlisko Nad jazerom Košice, tel. číslo 0944 494 114.

Ak nestíhate alebo ste doma napr. s dieťaťom, ponúkame Vám doručenie tovaru v rámci Košice-mesto/Terasa, Ťahanovce, KVP, Furča, Sever, Centrum, Krásna, Košická Nová Ves, Nad Jazerom, Barca, Juh, Opatské/ za 1€. Stačí si objednať a pri objednávke zakliknúť túto možnosť "Doprava v rámci KE". telefonicky s Vami dohodneme presný termín dodávky tovaru. Doručovanie zvyčajne prebieha v popoludňajších hodinách od 15:00 do 20:00.Platbu za tovar je možné prijať iba v hotovosti pri prevzatí, na základe bločku z ERP.

Dodacie podmienky:
Tovar Vám doručíme v rámci SR maximálne do 7 pracovných dní od prijatia objednávky a v rámci ČR do 10 pracovných dní. Vyobrazený tovar je zvyčajne skladom. Ak tovar nie je skladom a nevieme Vám zaručiť doručenie v hore uvedených termínoch, vtedy do 48 hodín od prijatia objednávky Vás informujeme o danom stave mailom a dohodneme si s Vami ďalší postup.
Spôsob doručenia:
1.Tovar zasielame v rámci Slovenskej republiky Slovenskou poštou - ďalej SP ako doporučený list do 1kg, ďalej doručujeme GLS expresnou špedičnou službou-ďalej GLS. Zásielku do 5kg Vám vieme doručiť za výhodnú cenu aj prostredníctvom služby Zásielkovňa s vyzdvihnutím zásielky vo výdajných miestach tzv. Z-pointoch.Celý zoznam výdajných miest v SR a ČR.
2.Tovar zasielame aj do Českej republiky prostredníctvom služby Zásielkovňa a vyzdvihnutie vo výdajných miestach tzv. Z-Pointoch.
Celý zoznam výdajných miest v ČR.
3.Ponúkame aj doručenie v rámci Košice-mesto na Vami udanú adresu v poobedňajších hodinách od 16:00 do 20:00 - naša služba. Pri tejto voľbe doručenia je nutné zadať v objednávkovom formulári kontaktné telefónne číslo, aby bolo možné sa vopred presne dohodnúť na termíne dodania. Cena dopravy je paušálne 1,00€.
4.Osobný odber Košice: Osobný odber uveďte pri objednávke zakliknutím pri dopravných nákladoch. Poštovné a balné je pre Vás 0,00€. Odberné miesto Bylinkový obchod Ždiarska 17 počas prevádzkových hodín. Pri osobnom odbere tovaru v Košiciach zákazníkovi zasielame najprv mailom alebo telefonicky potvrdenie objednávky a termín, kedy je možné si tovar vyzdvihnúť. Tovar Vám rezervujeme po dobu 14 dní od potvrdenia objednávky. Ak si tovar do tohto termínu osobne neprevezmete, poprípade telefonicky alebo mailom nedohodnete iný termín dodania, objednávku automaticky stornujeme.
Sadzby prepravných nákladov pre spôsob doručenia SP, GLS alebo cez Z-Point:
Podľa výšky Vašej objednávky sa Vám v objednávkovom formulári automaticky vypočítava výška dopravných nákladov t.j. poštovné a balné. Výpočet dopravných nákladov je nutné aktivovať kliknutím na nadpis. TU si viete zvoliť aj osobný odber v Košiciach, kedy je pre Vás poštovné a balné 0,00€ alebo aj GLS službu pri malých balíkoch.
Aké sadzby sú nastavené podľa spôsobu doručenia a spôsobu platby:
V rámci Slovenskej republiky:
Pri celkovej hmotnosti zásielky do 1kg:
1.Doručenie SP zasielané ako doporučený list II.triedy, platba vopred na účet, prevzatie balíka na adrese-pri nadrozmerných zásielkách, prevzatie na pošte/podľa podmienok pošty/- je suma dopravných nákladov3,30€ s DPH.
2.Doručenie SP zasielané ako doporučený list II.triedy, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka na adrese-pri nadrozmerných zásielkách, prevzatie na pošte/podľa podmienok pošty/- je suma dopravných nákladov 4,10€ s DPH.

Pri celkovej hmotnosti zásielky do 5kg :
3.Doručenie Zásielkovňou, platba vopred na účet, prevzatie balíka na výdajnom mieste tzv. Z-pointoch, je suma dopravných nákladov 2,60€ s DPH.
4. Doručenie Zásielkovňou, platba pri prevzatí zásielky, prevzatie balíka na výdajnom mieste tzv. Z-pointoch, je suma dopravných nákladov 3,00€ s DPH.
5.Doručenie GLS službou, platba vopred na účet, prevzatie balíka na adrese - je suma dopravných nákladov 4,30€ s DPH.
6.Doručenie GLS službou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka na adrese - je suma dopravných nákladov 5,20€ s DPH.

Pri celkovej hmotnosti zásielky od 5 do 15 kg:
7.Doručenie GLS službou, platba vopred na účet, prevzatie balíka na adrese - je suma dopravných nákladov 5,70€ s DPH.
8. Doručenie GLS službou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka na adrese - je suma dopravných nákladov 7,00€ s DPH.

Do Českej republiky:
Pri celkovej hmotnosti zásielky do 5kg:
1.Doručenie Zásielkovňou, platba vopred na účet, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 3,50€ s DPH.
2. Doručenie Zásielkovňou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 4,50€ s DPH.

Pri celkovej hmotnosti zásielky do 10kg:
3.Doručenie Zásielkovňou, platba vopred na účet, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 6,50€ s DPH.
4. Doručenie Zásielkovňou, platba pri prevzatí dobierkou, prevzatie balíka v Z-pointoch - je suma dopravných nákladov 7,50€ s DPH.

Pri celkovej hodnote objednaného tovaru nad 60€ /bez poštovného a balného/ je poštovné a balné v rámci SR aj ČR 0,00 € s doručením GLS službou na adresu a platba pri prevzatí tovaru.