Bylinný čaj ŽALÚDOK 50g

gyomor
SKU: H-72111

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
APATEKA HERBÁRIA

Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Balenie bylinných zmesi sypaných v papierových krabičkách s triple ochranou arómy a cenných látok s maďarským aj slovenským návodom.

50g
Zloženie: 1 zarovnaná polievková lyžica zmesi (cca 2 g ) obsahuje :
0,80 g kvety nechtík lekársky (Calendulae flos)
0,40 g kvet rumanček kamilkový (Matricariae flos)
0,20 g vňať rebríček obyčajný (Millefolii herba)
0,20 g oplodie ruža šípová (Rosae pseudo-fructus)
0,20 g semená fenikel horký (Foeniculi amari fructus)
0,20 g vňať ľubovník bodkovaný (Hyperici herba)

Bylinná zmes na prípravu čaju, ktorej liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti ľudového liečiteľstva. Nie je klasifikovaná ako liek . Zmes obsahuje výlučne prírodné rastlinné produkty.
Použitie: Čaj priaznivo pôsobí pri žalúdočných ťažkostiach, pri vredoch dvanástníka, pri žalúdočnej nevoľnosti. Pôsobí protizápalovo, protikŕčovo, chráni sliznicu vnútorných orgánov.
Doporučená príprava a užívanie:
1 zarovnanú polievkovú lyžičku zmesi (2,5 g) zalejeme cca 2,5 dl horúcej vody. Prikryté necháme vyluhovať 10-15 minút, precedíme a pijeme teplé nesladené, alebo sladené medom. Pijeme počas dňa medzi jedlom alebo po jedle, po dúškoch, max. 2-3 šálky denne. Doporučujeme užívať max. 1-2 mesiace. Pri užívaní tejto zmesi nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, okrem alergických reakcií na látky obsiahnuté v bylinách.

UPOZORNENIE: Zmes nie je vhodná pre deti! Neodporúča sa užívať v tehotenstve a dojčiace matky by mali vhodnosť užívania konzultovať s odborným lekárom! Doporučujeme sa zdržiavať mimo priameho slnečného žiarenia, lebo ľubovník spôsobuje citlivosť na slnko! Ak po 5-7 dňoch užívania tejto zmesi nepocítite zlepšenie Vášho stavu, ukončite užívanie a poraďte sa so svojim odborným lekárom!
Neodporúča sa užívanie tejto zmesi spolu s týmito liekmi : INDINAVIR, lieky na HIV a epilepsiu, antikolaguáni typu kumarin /Syncumar/, antikoncepčné tablety, Digoxin, cyclosporin, Sandimmun, lieky obsahujúce theopyllin a iné.
Vhodnosť užívania tejto zmesi spolu s inými liekmi konzultujte so svojim odborným lekárom!

Cena:2,20€