Venenherb masážny balzam na kŕčové žily 100ml

venenherb
SKU: H-75139

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
APATEKA HERBÁRIA

Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Produkt s obsahom bylín s maďarským aj slovenským návodom.

Balenie: 100ml
Použitie: Hamamel /Hamamelis virginiana L./ je severoamerická bylina /Virginia/ a podľa tohto pôvodu získala aj latinský názov. Liečivý účinok kôry /protizápalový, sťahujúci/ si vysoko cenili už indiáni a využívali to hlavne pri opuchoch, modrinách, bodnutiach hmyzom. Druhou zložkou balzamu je extrakt z plodu pagaštanu konského /Hippocastani semen/. Účinne pomáha udržiavať žily pružné, priaznivo pôsobí na spojivové tkanivo a zlepšuje krvný obeh. Venenherb balzam je vhodný na unavené, napuchnuté a preťažené dolné končatiny. Odporúča sa dvakrát denne vmasírovať balzam, aby sa naplno prejavil priaznivý účinok. Balzám sa ľahko vstrebáva, pôsobí rýchlo a do hĺbky.
Spôsob použitia: Na pokožku vytlačíme z tuby balzam veľkosti asi jedného orecha, postupne natierame na nohy a zároveň jemne vmasírujeme do pokožky. Používame len na zdravú pokožku bez otvorených rán.

Zloženie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl, Alcohol, Glycerin, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Aesculus Hipoocastanum Extract, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, 2-Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Ethyl Paraben, Propyl Paraben, Butyl Paraben, Dimethicone, Triethanolamine, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Disodium-EDTA

Cena:3,00€