Šport gel na kĺby, svaly 100ml

SKU: H-00484

Originálna receptúra
Objem: 100ml
Výrobca: Topvet, CZ

Bylinná kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Všetky byliny použité v receptúre patria medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako účinnú podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách. Okrem toho sa používa ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vredov predkolenia, na vyvrtnutia a hojenie zlomenín. Prípravok možno použiť aj pri zvýšenej telesnej námahe na urýchlenie regenerácie.

Použitie: Aplikujte na bolestivý kĺb niekoľkokrát denne. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Na zvýšenie účinku naneste na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviažte a nechajte pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k nežiadúcej reakcii na pokožke.Po použití si dobre umyte ruky od prípravku, jednotlivé zložky môžu môžu pôsobiť iritujúco na pokožku tváre, či očí.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Symphytum Officinale Root Extract, Alcohol denat., Menthol, Carbomer, Phenoxyethanol, Aesculus Hippocastanum Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Juniperus Communis Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Mentha Piperita Herb Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, CI 42053.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote, bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom!
UPOZORNENIE!Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Produkty Topvet nie sú testované na zvieratách.

Cena:3,90€