Šampón na vlasy KHADI AMLA - objem a lesk 210ml

SKU: H-00970

Veľmi účinná receptúra pre objem a lesk vlasov, ideálne i na každodenné umývanie vlasov.
Posilňuje vlasové korienky, podporuje rast vlasov, pomáha predchádzať poškodeniu vlasov, vypadávaniu a predčasnému šediveniu.
Unikátne zloženie - odborne zostavená ajurvédska receptúra - podľa prísnych európských štandardov prírodnej kozmetiky BDIH:

S éterickým olejom ylang ylang, ktorý dáva šampónu príjemnú vôňu a hraje dôležitú rolu v účinkoch šampónu.
S vysokou koncentráciou ovocia amla a mnohých ďalších ajurvédských bylín, ako je napr. bhringaraj, brahmi alebo tulsi so shikakai, aloe vera, mandľovým a pšeničným proteínom.
Šampón obsahuje z 20% čerstvé ajurvédske byliny, bez sulfátov - ako povrchovo aktívne látky sú použité len pokožke priateľské ingrediencie na báze kokosového oleja a cukru !
Bez silikonov, parabénov a alkoholu !
Bez syntetických farbív a vôni !

Vďaka vysokému podielu čerstvého ovoce amla (indický egreš), shikakai, tulsi, neemu a brahmi pomáhá Khadi šampón AMLA predchádzať vypadávaniu vlasov a ich predčasnému šediveniu. Vlasové korienky sú používaním šampónu posilované, vlasy sú výrazne plnšie a nápadne lesklé.

Amla predstavuje vynikajúcí vlasový kondicionér a vlasy posilňuje. Tulsi, bhringaraj a brahmi posilujú vlasové korienky. Esenciálny olej ylang ylang podporuje rast vlasov. Shikakai, aloe vera, mandľové a pšeničné proteíny vlasy ošetrujú a dodávajú im hebkosť.
OBjem: 210ml

Cena:12,90€