Prírodná farba na vlasy Tmavá Blond 100g

SKU: H-00969

Khadi odtieň TMAVÁ BLOND dáva vlasom prirodzene pôsobiacu, žiarivú farbu. Zároveň vlasy intenzívne ošetruje a dodáva viac objemu.
Khadi rastlinná farba na vlasy TMAVÁ BLOND farbí vlasy sýtou, popolavo tmavou blond farbou - bez podielu červeného tónu.Posilňuje a regeneruje vlasy, dáva vlasom zdravý lesk

- 100% prírodné a vegan
- bez syntetických látok

Tmavá blond je atraktívna, pôsobí sebavedomo a je absolutne trendová. S touto prírodnou farbou získáte jedinečnú, tmavo popolavú blond farbu, v závislosti na Vašej terajšej farbe vlasov - biele a svetlé vlasy získávajú svetlú až stredne popelavú blond farbu, tmavým vlasom dodáte pomocou Khadi rastlinné farby Tmavá blond nádherný lesk.

V jednom kroku spojujete farbenie a intenzívnu straostlivosť o vlasy a pokožku. Účinné ingrediencie ako napr. granátové jablko alebo čierny orech sa postarajú o sýty výsledok v trendovom popolavo tmavom blond odtieni. Aloe vera poskytuje vlasom intenziívnu hydratáciu. Khadi farby na vlasy sú 100% vegan, bez amoniaku, peroxidov, parabenov a akýchkoľvek ďalších syntetických ingrediencií.

Rastlinné pigmenty obklopia každučký vlas a posilnia ho. Khadi rastlinná farba na vlasy Tmavý blond dáva zdravé, žiarivé a silné vlasy.

Použitie: Najprv si umyte vlasy šampónom bez silikónov, ako sú šampóny Khadi, napr. šampón Orechová tráva.
Blond odtiene Khadi, Zlatý preliv, Khadi Svetlý blond a Khadi Tmavý blond sú vhodné na predpigmentáciu (predfarbenie), ak si prajete dosiahnuť s odtieňom Khadi Tmavý blond tmavší výsledok.
Aby ste pripravili svoje vlasy optimálne na prírodnú farbu, ak sú Vaše vlasy chemicky zosvetlené na blond alebo silne poškodené, odporúčame ošetriť ich vopred pomocou bezfarebného odtieňa Khadi Senna / Cassia alebo použiť najprv odtieň Khadi Svetlý blond.

Farbu pripravíte na farbenie tak, že do misky s rastlinným práškom Khadi Tmavý blond pridáte vodu s teplotou 50° C a vymiešate na hladkú krémovú pastu. Tú naneste pomocou štetca rovnomerne na vlasy, prameň po prameni, od korienkov až po končeky. Naopak, ak chcete farbiť Iba odrasty pri hlave, tak vynechajte dĺžky. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia), potom uterákom alebo čiapkou.

Nechajte túto prírodnú farbu pôsobiť 30 až 60 minút. Čím dlhšia je doba pôsobenia, tým tmavšia je výsledná farba. Chladnú, svetlú až strednú blond farbu získate pri dobe pôsobenia 30 minút. Intenzívnejší, tmavší odtieň získate pri dobe pôsobenia 60 minút. Potom jednoducho farbu opláchnite čistou vodou.

Vyhnite sa umývanie vlasov šampónom po dobu 24-48 hodín po farbení. Dajte farbe čas na to, aby plne rozvinula svoj odtieň. Pre dlhotrvajúcu tmavú blond farbu podporte fixáciu rastlinných pigmentov pomocou Khadi vlasového oleja. Ten naneste v malom množstve do dĺžok na dobu 20 minút, pred tým než si umyjete vlasy prírodným šampónom.

Upozornenie: Každý vlas je iný, tak ako aj každý z nás je iný. Aj výsledné zafarbenie prírodnou farbou sa teda môže u každého líšiť. Najlepšie je vyskúšať si rastlinnú farbu Tmavý blond najprv na nenápadnom prameni vlasov.
Tipy:
Ak si prajete zafarbenie zintenzívniť a zároveň sa chcete vyhnúť načervenalému odlesku, doporučujeme vykonať za sebou hneď 2 krátke farbenia, namiesto voľby dlhšej doby pôsobenia.

Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria leaf powder *, Cassia auricula Leaf powder *, Lawsonia inermis leaf powder *, Punica granatum rind powder, Uncaria Gambir extract, Cesalpinia Sappan wood powder, Cordia Dichotoma leaf powder *, Jatropha curcas leaf powder, Juglans Nigra husk powder, Quercus Infectoria gall extract, Terminalia Chebula fruit powder *, Aegli Marmelos rind powder, Rheum Emodi root powder, Adhatoda Vašica leaf powder *, Aloe Barbadensis leaf powder *
* z kontrolovaného biologického poľnohospodárstva
Tento výrobok je certifikovaný BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika

Cena:8,90€