Prírodná farba na vlasy KHADI Senna/Cassia Neutrál

SKU: H-00969

Khadi SENNA / CASSIA je vhodná pre všetky farby vlasov, ide o neutrálny odtieň, ktorý vlasy nefarbí.
Hlavne dlhé vlasy majú tendenciu byť na končekoch suché a pri korienkoch sa rýchlo mastia. Odborníci v týchto prípadoch odporúčajú vlasovú kúru. Khadi neutrálna vlasová farba SENNA / CASSIA je k tomu ako stvorená. Predstavuje vynikajúci vlasový kondicionér. Posilňuje vlasy a dodává im nový, zdravý lesk. Vlasy bez lesku získávajú späť svoj lesk, prešedivelé a blond vlasy mladistvý, medový blond tón. Khadi SENNA / CASSIA vlasy intenzívne regeneruje a vyživuje. Vlasom poskytuje nádherný lesk, objem a vitalitu.

Khadi SENNA / CASSIA je vynikajúca prírodná vlasová kúra. Môžete ju kombinovať s citrónovou šťavou a Vaše vlasy získajú novú životnú silu. Posilní sa tým vlasová štruktúra, jemné vlasy budú mať opticky väčší objem a hodvábny lesk, blond vlasy sa oživia a získajú ľahký tón. Pre maximálne intenzivnu vyživujúcu kúru si môžete namiešať zmes Khadi SENNA / CASSIA s Khadi práškami AMLA a SHIKAKAI.
Khadi neutrálna vlasová farba SENNA / CASSIA je absolutne prírodná vlasová kúra, bez akýchkoľvek chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.
Túto neutrálnu farbu môžete tiež primiešať do ostatných odtieňov Khadi, a to za účelom vytvorenia svetlejšieho variantu daného odtieňa.

Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s horúcou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno nejteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a ručníku udržujte vlasy s nanesenou neutrálnou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyjte vlasy, ideálne len vodou bez šampónu.
Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny.

Za účelom intenzívnej regenerácie používajte kúru z Khadi SENNA/CASSIA raz do týždňa.

Zloženie(INCI): 100% listy Cassia obovata

Obsah: 100 g
Vyrobené v Indii

Cena:8,30€