Prírodná farba na vlasy KHADI orechovo hnedá

SKU: H-00964

Rastlinná farba na vlasy Khadi PRIRODZENE ORECHOVO HNEDÁ farbí vlasy orechovo hnedým odtieňom. Výsledný farebný tón je závislý na prirodzenej farbe Vašich vlasov.

Intenzitu zafarbenia ovplyvňuje doba pôsobenia a typ vlasov. Jemné vlasy sú zafarbené intenzívnejšie ako silné vlasy.

Khadi vlasová farba PRIRODZENE ORECHOVO HNEDÁ je absolutne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbív.
Použitie: Zmiešajte v závislosti na dĺžke vašich vlasov 50-100g prášku s vodou o teplote 50°C, tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste na vlasy čo najteplejšiu, priamienok po prmienku na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráku udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyjte vlasy len čistou teplou vodou a až na druhý deň si umyjte zase vlasy šampónom.

Doba pôsobenia je 30minút až dve hodiny v závislosti na požadovanej intenzite zfarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tým intenzívnejšie bude zafarbenie. Na odmeranie teploty je vhodné použiť teplomer.
Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem)
Obsah: 100g

Cena:8,30€