Prírodná farba na vlasy KHADI Čisté Indigo

SKU: H-00969

Rastlinná farba na vlasy Khadi ČISTÉ INDIGO farbí vlasy čiernym odtieňom, s chladným modrým odleskom. Výsledný tón závisí na prirodzenej farbe Vašich vlasov. V kombinácii s odtieňom Khadi ČISTÁ HENNA je možné dosiahnuť tmavých červeno-hnedých až čiernych odtieňov. Khadi vlasová farba ČISTÉ INDIGO dodáva vlasom zároveň lesk a objem.
Odtieň ČISTÉ INDIGO je vhodný len pre vlasy, ktoré sú prirodzene tmavé. Svetlé vlasy musia byť zafarbené dvojkrokovou metódou. To znamená, že najprv musia byť predpigmentované a potom môžu byť zafarbené na čierno farbou ČISTÉ INDIGO. V tomto prípade si zafarbite vlasy najprv jedným z červených odtieňov farieb Khadi, tie obsahujú ako hlavnú zložku hennu. Potom už môžete vlasy zafarbiť rastlinnou farbou Khadi ČISTÉ INDIGO.

Khadi vlasová farba ČISTÉ INDIGO je absolútne prírodná farba na vlasy, bez chemických prísad, konzervačných látok a umelých farbiv. Jej obsahom je čistý indigový prášok.

Použitie:
Zmiešajte v závislosti na dĺžke Vašich vlasov 50-100 g prášku s teplotou vody 50°C, tak aby vznikla homogénna pasta. Pastu naneste čo možno najteplejšiu, pramienok po pramienku, na čerstvo umyté vlasy. Pomocou igelitovej fólie a uteráku udržujte vlasy s nanesenou farbou teplé a vlhké. Po uplynutí doby pôsobenia umyte vlasy len čistou vodou a až nasledujúci deň umyte vlasy šampónom.
Doba pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti na požadovanej intenzite zafarbenia. Čím dlhšie necháte farbu na vlasoch pôsobiť, tím intenzívnejšie bude zafarbenie.
Pre dosiahnutie ideálneho tmavého výsledku by ste nemali do tohto odtieňa pridávať okysľujúce zložky, napr. citrón a tak ani prášok AMLA (vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu C predstavuje prášok AMLA kyslé prostredie, ktoré nie je pre rozvinutie tohto odtieňa vhodné).

Zloženie (INCI): Indigofera tinctoria (indigo)

Obsah: 100 g

Cena:8,30€