Pleťový a telový olej KHADI Santalové drevo a MANDLE 210ml

SKU: H-00982

Khadi olej SANTALOVé DREVO a MANDLE je vyrábaný náročnou a starostlivou cestou podľa prastarej tradície, a to čisto z rastlinných surovín.Prináša zároveň krásnu, čistú vôňu santalového dreva. Pleť omladzuje, intenzívne vyživuje a dodáva jej jas. Táto receptúra má antiseptické a protizápalové účinky a pôsobí proti rôznym kožným problémom. Je zároveň účinná proti nežiadúcej pigmentácii a chráni pokožku proti škodlivým následkom slnenia.

Santalové drevo je vzácna vôňa, má relaxačné, ukľudňujúce a afrodiziakálne účinky. Santalové drevo ma protizápalové a antiseptické vlastnosti. čistí pleť a je výborným prostriedkom proti pigmentovým škvrnám. Pôsobí chladivo a dáva pokožke a tkanivám dlhovekosť.

Z účinkov ďalších zložiek obsiahnutých v tejto receptúre:
Mandľový olej odporúča ajurveda od staroveku ako prostriedok proti suchej pleti, vráskam a pre hydratáciu pleti.
Bylinný neem, tulsi a kurkuma majú protizápalové a antimikrobiálne účinky.
Neem je zároveň veľmi účinnou rastlinou proti mnohým druhom kožných problémov.
Obdobne ako santalové drevo, pôsobí aj kurkuma proti nežiadúcej pigmentácii a pomáha ošetrovať spálenie pokožky následkom slnenia.
Olej z kukuročných klíčkov obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E. Vitamín E pokožku vyživuje a zjemňuje.

Khadi pleťový a telový olej SANTALOVÉ DREVO & MANDLE je vďaka svojej kombinácii s bylinami neem, tulsi a kurkuma ideálnym olejom pre každodennú starostlivosť o pleť. Pokožku rozjasňuje, zjemňuje a vyživuje. Predstavuje tiež vynikajúce, čisto prírodné tonikum po holení. Je vhodný aj pr detskú pokožku. Používa sa tiež ako výborný masážny olej.

100% rastlinné zloženie. Neobsahuje žiadné syntetické vôně, farvivá, konzervačné látky ani akékoľvek iné syntetické zložky. Neobsahuje parafinum liquidum, minerálne oleje ani iné ropné produkty.
Použitie:

Aplikujte tvár a dekolt namiesto krému alebo na telo po sprchovaní namiesto telového mlieka. Vmasírujte niekoľko kvapiek oleje do pokožky.

Používa se tiež ako tonikum po holení a ako masážny olej pre masáž tela.

Tipy na použitie ostatných prípravkov Khadi:

Khadi ružová voda - po aplikácii oleja rozprášte na tvár ružovú vodu Khadi, olej se ešte lepšie vstrebá a pokožka tak obdrží maximálnu výživu a hydratáciu.
Khadi pleťová maska SANTALOVÉ DREVO – táto maska rovnako pôsobí proti pigmentovým škvrnám, pri problémoch s pigmentáciou a pri častom opaľování môžete teda spojit účinky oboch týchto prípravkov.

Zloženie (INCI): olej Zea mays (olej z kukuričných klíčkov), Ocimum sanctum (tulsi), Santalum album (santalové drevo), Azadirachta indica (neem), Curcuma longa (kurkuma), olej Prunus dulcis amygdalus (mandľový olej), d-alfa-tokoferol (vitamin E)

Obsah: 210 ml

Cena:13,90€