Pleťový a telový olej KHADI IBIŠTEK

SKU: K-00982

Khadi pleťový a telový olej IBIŠTEK predstavuje receptúru špeciálne zostavenú PRE CITLIVÚ PLEŤ.
Olej pôsobí SKĽUDŇUJÚCO, CHLADIVO A HYDRATUJÚCO.
Ajurvédská receptúra – komplexné pôsobenie kvetov,bylín, éterických olejov a kvalitných základových olejov.
Pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela, aj ako vynikajúci masážný olej.

Červené kvety ibišteka v kombinácii s bielym santalovým drevom, mimózou a ďalšími bylinami sú zladené s vyživujúcimi olejmi, ako je olej z mrkvových semienok, vitamín E a olej zo pšeničných klíčkov. Zapálená a podráždená pleť, pálenie pleti a alergické sklony sa miernia, pleť sa harmonizuje a vracia k normálu.

Kvety ibišteka pokožku skľudňujú, majú chladivé účinky a zvyšujú elasticitu pokožky. Tiež anantmula, santalové drevo a vetiver majú chladivé účinky a zvyšujú potenciu a pôsobenie kvetu ibišteka.
Vetiver pomáhá udržovať vlhkosť pokožky, pleť chladí a zabraňuje tak jej podráždeniu; tiež stabilizuje prirodzenú ochranu pleti. Mimóza pokožku tonizuje, obsiahnuté éterické oleje pleť omladzujú a skľudňujú, oleje mandľový, sezamový, slnečnicový, olej z pšeničných klíčkov a mrkvových semienok udržujú pokožku jemnou na dotyk, olej z rýžových otrub navíc poskytuje pleti ochranu proti poškodeniu vplyvom slnečného žiarenia.
Aromaterapia - kompozícia modrého hrmančeka, vetiveru a neroli uľavuje od stresu a starostí, uvolňuje napätie, dodáva pokoj a spokojnosť.
Vôňa - ovocno-bylinná vôňa, evokujujúca vôňu po daždi v lese

100% rastlinné zloženie. Neobsahuje žiadne syntetické vône, umelé farbivá, konzervanty ani akékoľvek iné chemické zložky. Čisto rastlinné zloženie je zároveň garantované certifikaciou BDIH.

Použitie:
Tento olej je určený ku každodennej starostlivosti o tvár a telo. Nezanecháva mastný film, pokožka je zamatová na dotyk.

Tip pre použitie - na tvár:
Vezmite si ručník a navlhčite ho teplou vodou. Položte si ručník krátko na tvár. Potom vezmite malé množstvo oleja a votrite si ho do dlaní. Jemne ho naneste na tvár a nakoniec na tvár rozprášte ružovú vodu Khadi. Už po niekoľkých aplikáciach zaznamenáte pozitivnu zmenu.

Tip pre použitie - po sprchovaní alebo kúpeli:
Vmasírujte tento ajurvédsky olej do vlhkej pokožky, dôjde k okamžitému spojeniu oleja s pokožkou tela a začne sa rozvíjať jedinečná vôňa zmesi.

Zloženie (INCI): olej Oryza sativa (olej z rýžových otrub), Sesamum indicum olej (sezamový olej)**, olej Helianthus annuus (slunečnicový olej)**, Hibiscus rosa sinensis (ibišek), Hemidesmus indicus (sarsaparilla), Vetiveria zizanoides (vetiver), tokoferol acetát (vitamín E), Mimosa pudica (citlivka), Santalum album (santalové dřevo), Onosma hispidum, Citrus aurantium (neroli), Camomilla matricaria (heřmánek), Prunus dulcis (mandle), olej Triticum vulgare (olej z pšeničných klíčků), olej Daucus carota sativa (olej z mrkvových semínek), citronellol*, geraniol*, linalool*, limonene*

* zložka prírodného éterického oleje, ** z kontrolovaného biologického hospodárstva
Obsah: 100ml
Vyrobené v Indii.

Cena:10,10€