Pleťová maska SANTÁLOVÉ DREVO

SKU: h-00988

Pre citlivú pleť, pri problémoch s pigmentáciou, pri častom opaľovaní.

Santalové drevo je v Indii tradične používané ako vynikajúci zkrášľujúci prostriedok. táto maska je vhodná pre všetky typy pleti, je ideálnou maskou pre citlivú pleť a pri problémoch s pigmentáciou. Vyrovnáva drobné výrastky a pigmentntové škvrny, čistí póry. Vyživujúce látky prenikajú hlboko do pokožky, pleť je jemná, udržiava si svoju vlhkosť a získava mladistvý vyhľad. Pomáha chrániť pokožku proti poškodeniu slnečnými lúčmi a predstavuje a predstavuje ideálnu starostlivosť pri častom opaľovaní.
Vďaka nadmernej produkcii kožného mazu sa môžu tvoriť široké, nevzhľadné póry. Prášok zo santalového dreva používa ajurveda už tisícky rokov na liečenie pokožky, čistenie upchatých pórov a proti rozšíreným pórom. Khadi pleťová maska SANTALOVÉ DREVO odstraňuje z pokožky nadmerný maz a nečistoty a zároveň čistí upchaté póry. Pokožka tak môže znova dýchať.

Santalové drevo zosvetľuje pigmentové škvrny, ako aj škvrny vzniknuté prílišným opaľovaním. Pokožku chladí. Medzi ďalšie účinné zložky patria napr. tulsi, lodhra, bawachi alebo zinok.
Táto maska ma antioxidačné a hojivé účinky, dába pokožke jemnosť.
Používajte ju pred a po dni strávenom na slnku, budete tak pleti poskytovať ochranu pred poškodením vplyvom slnečných lúčov.

Z účinkov ďalších zložiek obsiahnutých v tejto receptúre:
Fullerova hlinka, kalamin a zinok čistí upchaté póry od toxínov a nečistôt, zmenšujú rozšírené póry. Zinok má hojivé a liečivé účinky na pleť.
Lodhra má adstrigentné účinky, lieči poranenia a bráni šireniu infekcie.
Neem predstavuje jednu z najúčinnejších bylín na liečenie akýchkoľvek kožných problémov a vyrážok, pôsobí rovnako proti tvorbe baktérií. Pokožku detoxikuje.
Obdobne tulsi je jednou z najpoužívanejších bylín ajurvedy, má antibakteriálne účinkya jedná sa o silný anti-oxidant. Pôsobí proti starnutiu pleti.
Bawachi dáva pleti žiarivý jas.
Berberis aristata eliminuje z pokožky toxíny a kafr pleť chladí.

100% prírodné zloženie, čisto na báze účinných prírodných zložiek.
Bez syntetických farbív, vôní a konzervantov.

Návod na použitie:
Zmiešajte 1 čajovú lyžičku prášku s vodou alebo s ružovou vodou Khadi, aby vznikla krémová pasta. Pokiaľ máte suchú pokožku, môžete použiť aj mlieko. Obdobne sa dá pridať aj trochu medu. Pastu naneste v tenkej vrstve na tvár. Masku môžete naniesť aj na dekolt a na ďalšie oblasti, ktoré potrebujú ošetrenie. Nechajte pôsobiť 15-20 minút a potom opláchnite. Účinok masky zosilnite, pokiaľ pred aplikáciou masky použijete pár kvapiek Khadi pleťové oleja proti starnutiu ANTI-AGING a vmasírujete ju do pokožky, pokiaľ sa nevstrebá.

Khadi pleťovú masku SANTALOVé DREVO aplikujte dvakrát týždenne.

V letnom období ju používajte pred a po dni strávenom na slnku. Pomôžte pokožke vytvoriť si ochrannú vsrtvu.

Tip na použitie z Indie:
Túto masku je možné použiť na celé telo. Po dni strávenom na slnku sa vďaka nej Vaša pokožka zbaví jedovatých látok vznikutých vplyvom tepla. Budete sa cíti ochladení a svieži.

Zloženie: (INCI): Solum fullonum (Fullerova hlinka), Santalum album (santalové drevo), Zincum Oxydatum (oxid zinočnatý), Ocimum sanctum (tulsi), Azadirachta indica (neem), kalamin, Berberis aristata (dráč), Symplocos racemosa (lodhra), Psoralea corylifoliae (bawachi), esenciálnY olej Santalum album (santalové drevo)

Bez syntetických farbív a vôní

Obsah: 50 gramov

Cena:10,90€