Optogel s očiankou na oči

SKU: H-001172

Očný gél z očianky na unavené oči -bylinný prípravok s vysokým obsahom očianky Rostkovovej (Euphrasia Officinalis). Gél je určený na šetrnú starostlivosť pri únave a pocite pálenia očí. Prípravok obsahuje vysoký podiel prírodných hydratačných zložiek, vyhladzuje vrásky a zmierňuje opuchy okolo očí. Prípravok je vhodné používať aj pri zníženej produkcii sĺz a v prašnom prostredí.
Návod na použitie: prípravok jemne nanášajte na viečka a okolie očí. Gél je možné použiť ako očnú masku. Pre zvýšenie účinku a dosiahnutie chladivého efektu odporúčame skladovať v chladničke. Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku.
Ingredients (INCI): Aqua, Euphrasia Officinalis, Glycerín, Agrimonia Eupatoria, Biosaccharide gum-1, Panthenol, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!
Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.
Objem: 50ml
Výrobca: Topvet, CZ

Cena:4,90€