Levanduľa masážny balzam 100 ml

SKU: H-00185

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
APATEKA HERBÁRIA
Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Produkt s obsahom bylín s maďarským aj slovenským návodom.

Balenie:100ml
Použitie: Kvet levandule /Lavandula angustifolia/ bohatý na esenciálny olej je využívaný už od dávnych vekov. Tradičným spôsobom získaný esenciálny olej priaznivo pôsobí na unavené a preťažené svaly, kĺby. Účinné ich regeneruje a ukľudňuje po namáhavej práci, turistike a športovaní.Balzám sa ľahko vstrebáva, pôsobí rýchlo a do hĺbky.

Levanduľový esenciálny olej/Lavandula Angustifolia Oil/- pôsobí antisepticky, regeneruje bunky pokožky. Upokojuje nervové napätie, antidepresívum, pôsobí proti nespavosti. Má blahodárne účinky na bolesti hlavy a proti migréne. Výrazne znižuje krvný tlak, je vhodný na popáleniny, hnisavé rany, a na rany všeobecne. Zmierňuje svalové napätie, po námahe, dezodoruje.

Spôsob použitia: Na pokožku vytlačíme z tuby balzam veľkosti asi jedného orecha, postupne natierame na postihnuté miesto a zároveň jemne vmasírujeme do pokožky. Vhodné na celé dolné končatiny, kĺby, ramená, horné končatiny. Používame len na zdravú pokožku bez otvorených rán.

Zloženie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Calendula Officinalis Oil, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, 2-Penoxyethanol, Methyl Paraben, Ethyl Paraben, PropylParaben, Butyl Paraben, Dimethicone, Triethanolamine, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Disodium-EDTA

Cena:3,00€