BÁNFI LADY vlasová voda 250 ml

SKU: H-00190

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Balenie: 250 ml

Posledné kusy.Spotreba: 05/19

Bánfi rada proti vypadávaniu vlasov obsahujú výťažok z oregana, borievky, horčice a chrenu.

LADY Bánfi vlasová voda bola vyvinutá výlučne na ženské vlasy. Prekrvuje vlasovú pokožku, a vyživuje vlasovú cibuľku, čím predĺžuje jej životnosť a vitalitu. Vlasová voda obsahuje výlučne extrakt z bylín a ich priaznivý účinok potvrdzujú klinické testy.
Spôsob použitia: Na Bánfi šampónom umyté vlasy dôkladne nanesieme vlasovú vodičku. Necháme pôsobiť na pokožku hlavy cca 20-40 minút a následne opláchneme vodou. Vlasy ešte raz umyjeme Bánfi vlasovým šampónom.
Odporúča sa na dosiahnutie požadovaného efektu aplikovať vlasovú vodu ako kúru v trvaní 3-6 mesiacov. Aplikovať minimálne 1-krát týždenne. Vitalita vlasov sa prejaví po cca 4-6 týždňoch a rast nových vlasov po 3-4 mesiacov pri odporúčanom spôsobe použitia.
Náš tip: K Bánfi vlasovej vode, na zvýšenie účinnosti aktívnych zložiek výrobku, použime aj Bánfi vlasový balzam 1-krát týždenne.

Zloženie: Aqua, Cochlearia Amoracia Extract, Brassica Alba and Juniperus Communis and Origanum Majorana extract, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Parfum, Benzyl Salicilate, Linaool, Buthylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Citrid Acid

Cena:2,40€