Kúpeľový a telový olej Eucalyptus a kosodrevina

SKU: H-00857

Telový a kúpeľový olej s vysokým obsahom eucalyptovej a kosodrevinovej silice. Eucalyptus a kosodrevina sa v tradičnej čínskej a prírodnej medicíne používajú na uľahčenie dýchania pri chrípke a prechladnutí a na lepšie odkašliavanie. Na organizmus pôsobia celkovo stimulačne. Olej je vhodný na relaxačné masáže po záťaži.
Použitie: je vhodný na všetky typy pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo približne 5 ml do kúpeľa. Olej je vhodný tiež na relaxačné, športové a aromaterapeutické masáže. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť tiež do vírivých vaní.
Ingredients (INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Tocopheryl Acetate.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.
Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.Dermatologicky testované.Originálna receptúra.
Výrobca: TOPVET, CZ
Objem: 200ml

Cena:6,80€