Kostihoj masážny balzam 100ml

feketenadalyto
SKU: H-75131

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
APATEKA HERBÁRIA

Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Produkt s obsahom bylín s maďarským aj slovenským návodom.

Balenie: 100 ml
Použitie: Kostihoj už poznali staroveký Greci aj Rímania a používali ho hojne po bitkách a vojnách ako prostriedok, ktorý „hojil kosti“. Dnešnému modernému človeku odporúčame používať výrobky z kostihoja po namáhavej telesnej práci alebo pri aktívnom športovaní na zmiernenie nepríjemných pocitov v unavených a preťažených končatinách. Jeho priaznivé účinky sa prejavia aj pri zlomeninách, modrinách a narazených končatinách. Odporúča sa dvakrát denne vmasírovať balzam na postihnuté miesto na tele. Aktívne zložky kostihoja a chladivý mentol sa vzájomne dopĺňajú. Balzám sa ľahko vstrebáva, pôsobí rýchlo a do hĺbky.
Spôsob použitia: Na pokožku vytlačíme z tuby balzam veľkosti asi jedného orecha, postupne natierame na postihnuté miesto a zároveň jemne vmasírujeme do pokožky. Vhodné na celé dolné končatiny, kĺby, ramená, horné končatiny. Používame len na zdravú pokožku bez otvorených rán.

Zloženie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Miristate, Paraffinum Liquidum, Symphytum Officinale Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Ethyl Paraben, Propyl Paraben, Isobutyl Paraben, Butyl Paraben, Dimethicone, Carbomer, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Vitis Vinifera, Silica, Menthol, Disodium-EDTA

Cena:3,00€