Kostihoj liehový extrakt- kĺby, väzy 100ml

SKU: H-00226

Originálna receptúra
Objem: 100ml
Výrobca: Topvet, CZ

SYMPHYTUM OFFICINALE
Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa kostihoja na hojenie pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, ktorý chráni kožu, podporuje hojenie, vykazuje vysokú účinnosť na tlmenie zápalov. Okrem toho sa používa aj ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vyvrtnutia, hojení zlomenín, popálenín, zaparenín a ďalších.

Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách.

Nikdy nepoužívajte vnútorne!
Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne. Nepoužívajte na sliznicu a otvorené rany. Na zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k nežiadúcej reakcii na pokožke.

Indikácie byliny:
podpora pri bolestiach kĺbov
možné použiť na zle sa hojace rany
vhodné na zápaly väzov a šliach
netoxický – šetrný pre deti od 3 rokov

Zloženie (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Symphytum Officinale Root Extract, Menthol

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote, bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom!
UPOZORNENIE!Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Produkty Topvet nie sú testované na zvieratách. Nepoužívať pre detí do 3 rokov!

Cena:3,30€