KHADI Ružová voda 210 ml

SKU: h-00981

VÝPREDAJ zľava 30% pôvodná cena 10,00€
Hlavne suchá pleť potrebuje dostatok hydratácie a starostlivosť. Veľmi osviežujúce, vyživujúce a hydratačné účinky Vám zaistí ružová pleťová voda Khadi. Je absolútne prírodného zloženia a Vaša pleť bude po jej aplikácii zamatovo hladká na dotyk.
Ružová voda Khadi je vhodná pre všetky typy pleti. Pôsobí do hĺbky pleti a odstraňuje z nej nečistoty a maz. Dovolľje tak pokožke znovu dýchať a získať späť svoju sviežosť. Tým jej napomáha k mladšiemu vzhľadu a predchádzať tak príznakom stárnutia. Vaša pokožka bude pevnejšia a viditeľne hebšia na dotyk. Ružová voda Khadi zároveň reguluje pH pleti.

Aby bylo možné z ružových okvetných lístov získať rad hodnotných, vo vode rozpustných zložiek, sú ručne zbierané kvety spracovávané špeciálnymi destilačnými procesmi. Tak vzniká prírodná, aromatická ružová voda. Tajomstvom prípravy – bez alkoholu a konzervačných látok – je prastarý indický postup.

Použitie ružovej vody Khadi je špeciálny druh zážitku. Éterické oleje z ruže Vás obklopia svojou prírodnou vôňou a naplnia Vás novou vitalitou.

Doprajte si prostredníctvom ružovej vody Khadi niečo špeciálneho pre každý deň.
Použití: Naneste na pleť a nechajte pôsobiť. Neoplachujte.

Tip pre použitie: Aplikujte ružovú vodu Khadi v rozprašovači. Naplňte ružovou vodou rozprašovač a uložte ho do chladničky. Rozprašte ružovú vodu na tvár a na telo po opaľovní alebo po použití solária a zažijete celkom prírodnú oživujúcu a skľudňujúcu sviežosť. Podráždená koža sa viditelne ukľudní. Ružová voda Khadi pôsobí veľmi príjemne a osviežujúco tiež po použití sauny, po horúcom kúpeli alebo po aplikácii pleťovej masky. Súčásťou fľaštičky s ružovou vodou je i rozprašovač.

Zloženie: destilovaná voda , damašská ruža (ružové kvety)

Množstvo: 210 ml

Cena:7,00€