Khadi prášok REETHA vlasový šampón 150g

SKU: H-01031

Khadi prášok REETHA (indické mydlové orechy) je ideálny pre jemné, bezmydlové umývanie vlasov a tela. Môžete ho používať namiesto šampónu, mydla a sprchových gélov.
Reetha totiž obsahuje veľké množstvo prírodných saponinov. Reetha účinne čistí a myje, bez toho aby negatívne ovplyvňovala ochranný kyslý plášť vlasovej pokožky a jej mazové funkcie. Vašim vlasom dodá objem, nadýchanosť a prirodzený lesk. Naviac má antibakteriálne účinky. Je ideálnou pomocou najmä v prípade mastných vlasov.
Reetha predstavuje najprírodnejší spôsob umývania vlasov a tela. Ani tento bylinný prášok Khadi neobsahuje žiadne chemické zložky, je veľmi jemne namletý a jeho obsahom je len rastlina reetha.

Použitie:
V závislosti na dĺžke Vašich vlasov rozmiešajte 1-2 lyžice prášku s vriacou vodou, až vznikne homogénna pasta. Po vychladnutí na telesnú teplotu použite priamo na mokré vlasy. Nechte pôsobiť 10-15 minút. Vlasy opláchnite len vodou.
Použitie je zo začiatku nezvyčajné, pretože umývacia zmes nepení, je však veľmi účinné.

Tipy pre použitie:
Ešte intenzívnejšieho umývacieho účinku dosiahnete, keď necháte namiešanú pastu pred mytím vlasov odstáť 1 až 2 hodiny.
Umývanie tela: namiešanú pastu použite jednoducho na spôsob sprchového gélu. Umývacia pasta z prášku REETHA predstavuje zároveň vynikajúci peeling pokožky tela a tváre.

Zloženie (INCI): Sapindus mukurossi (reetha)
Obsah: 150 g

Tento výrobok je certifikovaný BDI
Tipy ako použiť prášky Khadi nájdete tu

Cena:7,90€