Khadi prášok AMLA kondicionér a kúra 150g

SKU: H-01031

Khadi prášok AMLA sa získava zo semien plodov organicky pestovanej amly (indický egreš). Používa sa alebo spolu s rastlinnými farbami na vlasy Khadi alebo ako kondicionér a kúra po umytí vlasov šampónom.

V prípade použitia prášku AMLA v zmesi s rastlinnou farbou na vlasy Khadi ČISTÁ HENNA dochádza k zintenzivneniu červeného odtieňa. Nepridávajte však prášok AMLA do farbiacej pasty spolu s hnedými a tmavými odtieňmi Khadi, a to vzhľadom k vysokému zastúpeniu rastliny indigo v týchto odtieňoch.
Khadi prášok AMLA predstavuje vynikajúci, absolutne prírodný kondicionér po umytí vlasov. Vlasom dodáva výnimočný objem a lesk. Zároveň vlasy intenzívne čistí. Prášok AMLA je prírodný zdroj vitamínu C a zásobuje vlasové korienky základnými živinami. Ovocie amla patrí medzi plody s vôbec najvyšším obsahom vitamínu C. Vyživujúce látky obsiahnuté v amle pôsobia proti vypadávaniu a šediveniu vlasov. Pravidelná aplikácia amly pomáha vlasom udržať si svoju prirodzenú farbu a lesk. Amla nezasahuje do ochrannej vrstvy vlasov. Amla je vysoko účinná proti voľným radikálom, jedná sa o veľmi silný antioxidant. Pokožka hlavy zostáva vďaka amle pružná. Používaním Khadi prášku AMLA budete udržovať vlasy a pokožku sviežu a zdravú.

Použitie:
V závislosti na dĺžke Vašich vlasov rozmiešajte 1-2 lyžice prášku s horúcou vodou a vytvorte stredne hustú pastu. Po vychladnutí na telesnú teplotu ju naneste priamo do mokrých vlasov umytých šampónom. Nechajte pôsobiť 10-15 minút. Dlhšia doba pôsobenia v dĺžke 30 minút zosilňuje účinok na pokožku hlavy a na vlasy. Vlasy opláchnite len vodou.
Khadi prášok Amla je možné použiť aj v zmesi s rastlinnými farbami Khadi.

Tipy pre použitie:
Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov zmiešajte Khadi prášok AMLA s Khadi práškom SHIKAKAI a REETHA, a to v podielu jednej tretiny z každej zložky. Táto rastlinná pasta predstavuje účinný šampón a vynikajúci kondicionér.

Ďalšou variantou je použitie amly na tvár na spôsob pleťovej masky. Naneste pastu namiešanú z Khadi prášku AMLA na tvár a nechajte ju 10 minút pôsobiť. Tvár umyjte dôkladne vodou a potom použite ružovú vodu Khadi.
Khadi prášok AMLA môžte použíť na celé telo.

Upozornenie pre tých, čo majú chemicky odfarbené blond vlasy: v prípade odfarbených blond vlasov postupujte prosím veľmi opatrne. Vzhľadom k narušeniu vlasovej štruktúry by u odfarbených vlasov mohlo dôjsť nežiadúcemu tónu. Ten je možné po niekoľkých umytiach šampónom z vlasov vymyť, napriek tomu by ste si v prípade takto ošetrených vlasov mali otestovať pastu na vzorke vlasov.

Zloženie (INCI): Emblica officinalis (organicky pestovaná amla)
Tento výrobok je certifikovaný BDIH.
Obsah: 150g
Tipy ako použiť prášky Khadi nájdete tu

Cena:7,90€