Dezodorant krémový Indický Lotos

SKU: H-01199

Prírodný krémový dezodorant obsahuje kombináciu kokosového oleje a bambuckého masla s vôňou Indického lotosu s ručne maľovaným vrchnáčikom v tvare mandaly.

Éterický olej Indický Lotos ponúka veľmi luxusný, nevšedný, euforizujúcí a opojný zážitok.K základu, ktorý tvorí kvetinová vôňa, sa pripája ešte santalové drevo, céder, vanilka, ľalia a jazmín. Tento netradičný kokteil vôní vás prenesie do horúcej exotiky vždy, keď prírodný dezodorant použijete.

Čisto prírodné zloženie prípravku, ktoré nezanecháva škvrny na oblečení, je jemné a vhodné i pre citlivú pokožku. Dezodoračné účinky zaisťuje jedlá sóda a jemný kukuričný škrob. Tuhé skupenstvo dezodorantu sa roztápa pri teplote 24°C. Náš prírodný dezodorant bez hliníku neobsahuje farbivá, syntetické arómy, ani konzervanty.

Prírodný dezodorant nedokáže úplne zabrániť poteniu, čo je ale pre organizmus prospešné. Potením vylučujeme odpadové látky a zbavujeme sa zvyškov vody. Potenie pomáha tiež regulovať našu telesnú teplotu. Prírodný dezodorant síce nezabráni týmto prirodzeným prejavom potenia, ale dokáže zaistiť, že voňať budete za každej okolnosti.

Použitie: Na suché a čisté podpažie aplikujte malé množstvo dezodorantu vo veľkosti hrášku, votrite a nechajte vstrebať.

Tip: Neodporúčame osobám citlivým na jedlú sódu.

Ingredients: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium Bicarbonate, Amylum Maydis, Tocopherol, Parfum

Balenie: drevená krabička s plastovým vymeniteľným vnútorným kelímkom

Objem: 15ml

Cena:7,90€