DETSKÝ VLASOVÝ A TELOVÝ ŠAMPÓN

SKU: H-00172

DETSKÝ VLASOVÝ A TELOVÝ ŠAMPÓN na citlivú a podráždenú pokožku

Šampón obsahuje iba šetrné umývacie zložky na rastlinnej báze, ktoré nepoškodzujú ochranný kožný hydrolipidový film, ktoré chránia pokožku pred stratou vlhkosti a tiež pred poškodením nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Je tiež obohatený o pupalkový olej, ktorý pomáha harmonizovať suchú a dehydrovanú pleť a upokojovať alergické reakcie.Šťava z Aloe vera hlboko hydratuje, a pomáha tak preventívne predchádzať podráždeniu, ku ktorému je vysušená pokožka často náchylná. Vďaka svojim vysoko upokojujúcim účinkom zmierňuje podráždenie už vzniknuté a tiež napomáha hojeniu drobných raniek, praskliniek a zlepšovať stav zaparenín.

Zloženie: bez parabénov, bez parfumácie, bez SLS a SLES, vhodné pre vegánov

PRE TU najcitlivejšiu pokožku
Vlasový a telový šampón Baby Kinder Neutral je vytvorený s ohľadom na tú najcitlivejšiu pokožku našich najmenších. Je svojím zložením veľmi šetrný a stará sa o citlivú detskú pokožku bez nadmerného zaťaženia a bez potenciálne škodlivých syntetických ingrediencií, konzervantov či farbív.

ŠETRNÉ UMYTIE
Jemný vlasový a telový šampón Lavera šetrne čistí detskú pokožku a pomáha odstrániť všetky nahromadené nečistoty bez podráždenia pleti. Je určený ako na pokožku celého tela, tak na vlásky. Jemné umývacie zložky na rastlinnej báze neporušujú ochrannú kožnú bariéru a uzamykajú hydratáciu v pleti.

Použitie: Naneste na vlasy či pokožku, namydlite a dôkladne opláchnite.

Ingredients (INCI): Water (Aqua), Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sea Salt (Maris Sal), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Dipotassium Glycyrrhizate

* suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Krajina pôvodu: Nemecko
Objem: 200 ml

Cena:6,90€