Bylinný čaj LAKTOHERB

laktoherb
SKU: H-73226

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
APATEKA HERBÁRIA

Vysoko kvalitné čajové zmesi zostavené výlučne z rastlín a bylín na základe overených receptúr ľudového liečiteľstva a potvrdené modernými štúdiami. Spoločnosť Herbária ako spracovávateľ a výrobca bylinných čajov s vyše 60ročnou tradíciou.

Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary
Balenie : porciovaná čajová zmes v nálevových vreckách s maďarským aj slovenským návodom.

20 vreciek po 1,5g
Hmotnosť netto: 30 g
Zloženie: 1 vrecko čaju (1,5 g) obsahuje :
0,45 g oplodie ruže šípovej (Rosae pseudo-fructus)
0,40 g semená fenikla (Foeniculi fructus),
0,40 g semená bedrovníka anízového (Anisi fructus)
0,15 g vňať medovky lekárskej (Melissae herba)
0,10 g semená rasce lúčnej (Carvi fructus)

Bylinná zmes na prípravu čaju, ktorej liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti ľudového liečiteľstva. Nie je klasifikovaná ako liek . Zmes obsahuje výlučne prírodné rastlinné produkty.
Použitie: Čaj priaznivo pôsobí na trávenie dojčiacej mamičky a odstraňuje kŕče a nadúvanie v tráviacom ústrojenstve. Aktívne zložky v čaji pôsobia protizápalovo, stimulujú tvorbu mlieka, a cez materské mlieko priaznivo vplývajú na tráviaci proces dojčeného dieťatka. Doporučená príprava a užívanie:
1 vrecko čaju zalejeme cca 2,5 dl horúcej vody. Prikryté necháme lúhovať 10 minút, precedíme a pijeme teplé nesladené alebo osladíme. Pijeme počas dňa cca 0,5 litra 4-6-krát. Vhodné hlavne pre dojčiace mamičky, ak chceme podporiť tvorbu mlieka.
Pri užívaní tejto zmesi nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, okrem alergických reakcií na látky obsiahnuté v bylinách napr.na aníz.
viac info o bylinkách pre dojčiace mamky nájdete v blogu Herbárium http://www.herbaria.info/content/2-bylinky-pre-dojciace-mamicky

Cena:1,80€