Bo.ho posilňujúci lak na nechty

SKU: H-01191

Lak Bo.ho VAO 09 posilňujúci je výbornou voľbou pre krehké, lámajúce sa nechty.Obsahuje 85 % prírodných zložiek a vďaka obsiahnutým zložkám nechty vyživuje a dostatočne ich chráni pred poškodením. Vhodný aj pre mladé mamičky.
Vhodný ako podkladový lak, odtieň skoro priesvitný.

Zloženie: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL, GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, SILICA, BENZOPHENONE-1, DIACETONE ALCOHOL, WATER (AQUA), TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), HEXANAL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, METHYLPROPANEDIOL, PHOSPHORIC ACID, METHYLTHIOPROPYLAMIDO ACETYL METHIONINE, PISTACIA LENTISCUS (MASTIC) GUM, ALUMINA, ISOMALT, SODIUM BENZOATE, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT, LACTIC ACID, PHOSPHOLIPIDS.

Laky na nechty Bo.ho nie sú testované na zvieratách, neobsahujú živočíšne zložky, vhodné pre vegánov.Lak je obohatený o vlákninu zo zeleniny a obilia. Okrem toho obsahuje aj oxid kremičitý, ktorý nechty posilňuje a tiež obsahuje UV filtre, ktoré bránia blednutiu a žltnutiu nechtov. Bo.ho laky na nehty výborne kryjú a rychlo schnú. Ľahko sa nanáša a má výnikajúcu textúru.
Bo.ho laky „8 free“ sú free od dráždivých látok ako je: toluene, formaldehyde, dibutylphtalate, formaldehyde resin, paraben, xylene, camphor, streaks of colophony.

Ekologické balenie: kombinácia skla a dreva so syntetickým vegan štetcom
Objem: 5ml
Výrobca: Bo.ho cosmetics, France

Cena:4,50€