Bo.ho očná linka čierna

SKU: H-01193

99% prírodných surovín
30% certifikovaných organických zložiek
Na báze vody formule
jednoduchá aplikácia
zosilňuje vzhľad
Kapacita: 3 ml
Hviezda produkt šesťdesiatych rokov, očné linky bio zostáva nadčasový a elegantný. Rezná hrana očné linky umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu.
Tekuté očné linky hnedé skvele padnú do ruky a vďaka perfektnému hrotu vykreslia okolo očí ako tenkú, tak aj silnejšie linku bez zbytočného preťahovania a rozmazávania.
Tekuté očné linky sú 99 % z prírodných zložiek a sú vegan. Precízne nakreslia tenkú aj hrubšiu linku.

BO.HO Tekuté očné linky čierne skvele padnú do ruky a vďaka perfektnému hrotu vykreslia okolo očí ako tenkú, tak aj silnejšie linku bez zbytočného preťahovania a rozmazávania. Linky majú dlhotrvajúcu textúru, takže dokonale priľnú na viečko, nerozpíjajú sa ani nerozmazávajú. Ich veľmi starostlivo vyberané šetrné zloženie je vhodné aj pre citlivé oči, citlivú pleť a nositeľky kontaktných šošoviek. Linky sú na 99 % z prírodných zložiek a sú vegan.

Účinky:

orámujú oči dokonalou linkou
jednoducho a presne sa nanášajú
nerozmazávajú sa ani nerozpíjajú
vydržia na očiach niekoľko hodín
sú vhodné aj pre citlivé oči

Aktívne látky:

extrakty šalvie muškátovej
extrakty akácie

Dekoratívna kozmetika BO.HO nie je testovaná na zvieratách!

Spôsob použitia: Naneste linku na viečko jemným súvislým ťahom od vnútorného kútika smerom von pomocou aplikátora a nechajte zaschnúť.

Zloženie: Aqua (WATER), SALVIA sclarea (CLARY) FLOWER / LEAF / STEM WATER *, glycerín *, ACACIA SENEGAL GUM, SUCROSE PALMITATE, Tocopherol, benzyl alcohol, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CELLULOSE GUM, silnejúcim, Dehydroacetic Acid, CELLULOSE. MAY contain +/-: CI 77492 (IRON oxides), CI 77499 (IRON oxides), CI 77007 (ULTRAMARINES)
* suroviny z ekologického poľnohospodárstvo

Krajina pôvodu: Francúzsko
https://www.youtube.com/watch?v=cgVMuhFQNHU

Cena:9,50€