Bo.ho lak na nechty ROSE Vintage

SKU: H-1105

Lak Bo.ho  Mystic s referenčným číslom VAO 51 je výbornou voľbou pre krehké, lámajúce sa nechty.Obsahuje 79 % prírodných zložiek a vďaka obsiahnutým zložkám nechty vyživuje a dostatočne ich chráni pred poškodením. Vhodný aj pre mladá mamičky. Odtieň je jemný staroružový akoby z muzikálu "Pomáda".

Zloženie: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 15880 ( RED 34 LAKE), ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, SILICA, DIACETONE ALCOHOL, BENZOPHENONE-1, CI 77499 (IRON OXIDES), N-BUTYL ALCOHOL, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), PHOSPHORIC ACID, ALUMINA, POLYURETHANE-67, METHOXYISOPROPYL ACETATE, DECYL ALCOHOL, CI 19140 ( YELLOW 5 LAKE).

Laky na nechty Bo.ho nie sú testované na zvieratách, neobsahujú živočíšne zložky, vhodné pre vegánov.Lak je obohatený o vlákninu zo zeleniny a obilia. Okrem toho obsahuje aj oxid kremičitý, ktorý nechty posilňuje a tiež obsahuje UV filtre, ktoré bránia blednutiu a žltnutiu nechtov. Bo.ho laky na nehty výborne kryjú a rychlo schnú. Ľahko sa nanáša a má výnikajúcu textúru.

Bo.ho laky „8 free“ sú free od dráždivých látok ako je: toluene, formaldehyde, dibutylphtalate, formaldehyde resin, paraben, xylene, camphor, streaks of colophony. Prečo to je dôležité? V prvom rade nevdychuješ škodlivé toxické látky, a po ďalšie ak si mladá mamička s deťmi, dojčiaca, tvoje dieťatko tiež chrániš pred zbytočnými jedmi.

Samozrejme ani tento lak nie je vhodný na jedenie... Obľúbia si ho žienky s citlivou pokožkou, alebo ženy, ktoré si lakujú nechty len príležitostne a uvítajú jemné diskrétne odtiene. Bo.ho laky na nechty sú tak iné...Prinášajú do Vášho života „Green revolution“ /zelenú revolúciu/ :-) Ekologické balenie: kombinácia skla a dreva so syntetickým vegan štetcom

Objem: 5ml
Výrobca: Bo.ho cosmetics
Krajina pôvodu : Francúzsko

Cena:4,50€