Bo.ho lak na nechty Blume

SKU: H-01191

Lak Bo.ho Slivka VAO 24 je výbornou voľbou pre krehké, lámajúce sa nechty.Obsahuje 84 % prírodných zložiek a vďaka obsiahnutým zložkám nechty vyživuje a dostatočne ich chráni pred poškodením. Vhodný aj pre mladá mamičky.

Odtieň je svetlý pastelový, troška do ružovobéžova.

Zloženie: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, CI 77891 TITANIUM DIOXIDE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, SILICA, BENZOPHENONE-1, DIACETONE ALCOHOL, CI 77491 RED IRON OXIDE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 77499 BLACK IRON OXIDE, PHOSPHORIC ACID, ALUMINA

Laky na nechty Bo.ho nie sú testované na zvieratách, neobsahujú živočíšne zložky, vhodné pre vegánov.Lak je obohatený o vlákninu zo zeleniny a obilia. Okrem toho obsahuje aj oxid kremičitý, ktorý nechty posilňuje a tiež obsahuje UV filtre, ktoré bránia blednutiu a žltnutiu nechtov. Bo.ho laky na nehty výborne kryjú a rychlo schnú. Ľahko sa nanáša a má výnikajúcu textúru.
Bo.ho laky „8 free“ sú free od dráždivých látok ako je: toluene, formaldehyde, dibutylphtalate, formaldehyde resin, paraben, xylene, camphor, streaks of colophony.
Prečo to je dôležité? V prvom rade nevdychuješ škodlivé toxické látky, a po ďalšie ak si mladá mamička s deťmi, dojčiaca, tvoje dieťatko tiež chrániš pred zbytočnými jedmi. Samozrejme ani tento lak nie je vhodný na jedenie... Obľúbia si ho žienky s citlivou pokožkou, alebo ženy, ktoré si lakujú nechty len príležitostne a uvítajú jemné diskrétne odtiene.
Bo.ho laky na nechty sú tak iné...Prinášajú do Vášho života „Green revolution“ /zelenú revolúciu/ :-)

Ekologické balenie: kombinácia skla a dreva so syntetickým vegan štetcom
Objem: 5ml
Výrobca: Bo.ho cosmetics, France

Cena:5,50€