BioIntimo náplaste proti bolesti 3ks

SKU: H-00002

Náplaste alebo vankúšiky proti menštruačnej bolesti, vďaka progresívnym technológiám, unikátnemu minerálnemu zloženiu zaisťujú celodennú úľavu od bolesti. V náplasti na vzduchu reagujúce zložky prehrievajú 45-50°C teplom bruško alebo chrbát. Náplasť bez vedľajších nežiadúcich účinkov svojim teplom tíši bolesť a upokojuje kŕče. Účinnosť trvá aj 10-12 hodín. Zlepšuje celkovú energetickú a meridiánovú bilanciu. Teplo z náplaste pomáha : znižovať bolesť pri menštruácii, pri regeneráciu po pôrode, na zmiernenie bolesti po potrate, pri prechladnutí, priaznivo ovplyvňuje spánok a bolesti krížov, teplo spôsobuje miestne prekrvenie a tíši bolesť. Účinok náplaste sa dostaví po 30minutách po aplikácii.
UPOZORNENIE! Nevhodné pre tehotné ženy, nevhodné na použitie počas noci!
Po operáciách ženských orgánov, použitie náplaste konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Diabetici, pacienti s ochoreniami srdca a ciev konzultujte použitie s Vašim lekárom! Pri zaevidovaní alergie na pokožke, svrbenie alebo zapálenie pokožky, náplasť okamžite odstráňte! Pozorne si prečítajte návod na použitie!
Návod na použitie:
Náplasť vyberte z fólie bezprostredne pred použitím, lebo sa na vzduchu aktivizuje! Vyberte náplasť z obalu a odlepte lepiaci pások z náplaste. Nalepte náplasť lepiacou plochou na spodnú bielizeň na také mieste, kde cítite bolesť, na podbrušku. Nelepte priamo na pokožku!
Zloženie: carbon, carbon calcium carbonate, magnetit, vermiculite, water
Výrobca: Biointimo, Hu
Balenie: 3ks náplaste

Cena:3,50€