Biointimo ladies vlhčené utierky 20ks

SKU: H-00557

Vlhčené utierky obsahujúce kyselinu mliečnu (Lactic Acid) sú vhodné hlavne pre ženy. Kyselinu mliečnu produkuje ľudské telo, a je potrebná na udržanie ideálneho pH v pošve a okolí. Takto je zabezpečená ochrana pred najrôznejšími infekciami.
Vlhčené utierky Biointimo to je jemná a zdraviu prospešná ženská intímna hygiena, ktorá nedráždi a pomáha udržovať intímne zdravie vždy keď to potrebujete.

Použitie: na osvieženie, ako prevencia pred nástrahami verejných záchodov a miest, ktoré používa veľa žien, pri inkontinencii, po pohlavnom styku, po gynekologickom vyšetrení, v čase menštruácie, vždy vtedy, kedy by ste si priali sprchu. Jednoduché použitie pri cestovaní, na pracovisku, po športovaní vo fitness, Sú určené na utieranie intimných častí zvonku, nie na sliznice.
Vlhčené obrúsky obsahujú kyselinu mliečnu pre udržiavanie intímnej rovnováhy, majú nízku pH hodnotu ktorá je základom pre zdravie podporujúcu a bezpečnú intímnu hygienu žien a dievčat. Sú vyrobené z čistej bavlny, sú preto mäkké a príjemné.

Biointimo intímne vlhčené utierky neobsahujú alergické penidlá a sú mimoriadne šetrné k vášmu telu.
Zloženie: Aqua, glycerín, perfume, Methylparaben, lactic acid, polysorbate 80
Výrobca: Výrobca: Denticare-Gate Kft., Maďarsko
Obsah balenia: 20ks vyťahujúcich utierok

Cena:1,50€