BEZALKOHOLOVÁ TINKTÚRA GINKO BILOBA

SKU: H-0035

Doplnok stravy. AF Bezalkoholová tinktúra.

Označenie AF (alcohol free) znamená bez alkoholu - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobné extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a arómu použitej byliny.
Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá!

Zloženie: Glycerol, čistená voda, Ginkgo biloba

Základným účinkom ginka je rozširovanie kapilár v periférnom cievnom riečišti a podpora prietokových vlastností krvi (vasodilatácia). Ginko biloba umožňuje prekrvenie aj tých najmenších žilik v celom organizme a tým uľahčuje prenos kyslíka a glukózy. Následkom je dostatočné prekrvenie mozgu, čo má vplyv na všetky jeho funkcie. Ginko je silný antioxidant. Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá. Pri výrobe bol použitý glycerol a čistená voda v kombinácii z unikátnou technológiou a niekoľkonásobnou extrakciou. Bezalkoholová tinktúra si zachováva maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Tradičné užívanie: Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka odpovedá 3 398 mg čerstvej rastlinnej hmoty.Spotrebujte najlepšie do 2 mesiacov od otvorenia!

Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na tmavom, suchom a bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

objem : 50ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.
Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

Cena:6,30€