BEZALKOHOLOVÁ TINKTÚRA ELEUTEROKOK

SKU: H-0035

Eleuterokok Sibírsky ženšeň,
Doplnok stravy
Bezalkoholová tinktúra
Zloženie: Glycerol, čistená voda, Eleutherococcus senticosus

Eleuterokok je považovaný za silný adaptogén, je odporúčaný na podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu - imuniteného systému. Je vhodný na zotavenie a normalizáciu duševného a fyzického zdravia. Má antioxidačné účinky podporuje odolnosť oragnizmu. Prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá. Pri výrobe bol použitý glycerol a čistená voda v kombinácii z unikátnou technológiou a niekoľkonásobnou extrakciou. Bezalkoholová tinktúra si zachováva maximum účinných látok, chuť a vôňu použitej byliny.

Tradičné užívanie:
Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 x denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka odpovedá 2 421 mg čerstvej raslinnej hmoty.

Upozornenie: prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na tmavom, suchom a bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Spotrebujte najlepšie do 2 mesiacov od otvorenia!

Objem: 50ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.

Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

Cena:6,70€