BEZALKOHOLOVÁ TINKTÚRA ĎATELINA

SKU: H-0035

Ďatelina lúčna, Doplnok stravy. AF Bezalkoholová tinktúra

Označenie AF (alcohol free) znamená bez alkoholu - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobné extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a arómu použitej byliny.
Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá!

Zloženie: Glycerol, čistená voda, Trifolium pratense.

Ďatelina lúčna je trvalka a nazýva sa aj ďatelina červená.Fytoterapeuticky využiteľné částí sú ružové kvety. ktoré sa zbierajú celé leto aj na jeseň. Ďatelina lúčna prispieva k udržaniu normálnych funkcií srdca, podporuje kardiovaskulárny systém a optimálny krvní tlak. Má blahodárny vplyv na zdravie kostí a je doporučovaná ženám v období menopauzy.

Tradičné použitie:Po pretrepaní dospelý (75kg) užíva 20 kvapiek 3 x denne. Deťom dávkujeme úmerne ich hmotnosti. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznicu. Je možne zapiť malým množstvom vody. Doporučená denná dávka obsahuje 1182 mg čerstvej rastlinnej hmoty.
Upozornenie: Prípravok nie je určený malým deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na tmavom, suchom a bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

objem : 50ml

Skladujte na suchom a chladnom mieste.Uschovajte mimo dosahu detí.
Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 158, 267 62 Komárov, CZ

Cena:6,90€