BÁNFI vlasová voda 250ml

SKU: H-00177

VYBERTE SI KVALITU - VYBERTE SI ZDRAVIE
Výrobca: Herbária Zrt., Budapest, Hungary.
Balenie: 250ml
AKCIA zľava 50% Spotreba:05/19

Bánfi rada proti vypadávaniu vlasov obsahujú výťažok z oregana, borievky, horčice a chrenu.
Bánfi vlasová maska prekrvuje vlasovú pokožku, a vyživuje vlasovú cibuľku, čím predĺžuje jej životnosť a vitalitu. Maska obsahuje extrakt z bylín a ich priaznivý účinok potvrdzujú klinické testy.
Spôsob použitia: Odporúča sa na dosiahnutie požadovaného efektu aplikovať vlasovú masku ako kúru v trvaní 3-6 mesiacov. Aplikovať minimálne 1-krát týždenne, ale na začiatku počas prvých 4-6 týždňoch aj 2-krát týždenne. Na Bánfi šampónom umyté vlasy dôkladne nanesieme vlasovú masku. Necháme pôsobiť na pokožku hlavy cca 20-40 minút a následne opláchneme vodou. Vlasy ešte raz umyjeme Bánfi vlasovým šampónom.
Náš tip: K Bánfi vlasovej maske, na zvýšenie účinnosti aktívnych zložiek výrobku, použime aj Bánfi vlasový balzam 1-krát týždenne.

Zloženie: Cochlearia Armoracia Extract, Brassica Alba (and) Juniperus Communis (and) Origanum Majorana Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool Buthylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyd, Citronellol, Benzyl Salicilate, Hydroxycitronellal, Citric Acid, Aqua

Cena:1,90€