AKH FEMISHEA Intim balzam 5ml

SKU: H-01057

Skušobná vzorka 5ml
Proti kandidózam, výtokom, mykózam má upokojujúce, protizápalové a protiplesňové účinky. Regeneruje pošvovú sliznicu, vytvára kvalitný viacvrstvový epitel, ktorý býva vďaka zápalom a agresív. výtokom narušený.
Použité oleje, tuky a vitamíny napomáhajú k regenerácii pošvovej sliznice, vytváranie kvalitného viacvrstvového epitelu. Femishea sa osvedčila u žien náchylných na výtoky ako excelentný lipidový lubrikačný a preventívny preparát. Má veľmi príjemnú vôňu. Jemne ošetruje pokožku aj sliznice. Má upokojujúce, protizápalové a protiplesňové účinky. Preparát je určený najmä na tzv. ženské problémy, teda výtoky, prevažne candidózneho pôvodu, ktoré znepríjemňujú ženám život.
Hlavné obsahové zložky: Bambucké maslo (Shea Butter). Rastlinné oleje: jojobový, ľubovníkový, z vlašských orechov. Lecitín. Vitamín A, E, F. Éterické oleje, napr. ružová palma, čajovník, tymián červený, pamajorán, lavandin

INCI:
Butyrospermum parkii Butter, Hypericum perforatum Flower Extract, Glycine soja Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Sorbitan Oleate, Juglans regia Seed Oil, Lavandula hybrida Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Cymbopogon martini Oil, Tocopheryl acetat, Lecithin, Retinyl palmitate, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil, Origanum vulgare Oil, Citrus limon Peel Oil, Santalum album Oil, Helichrysum italicum Flower Oil.

Vlastnosti: Vďaka použitým zložkám, ktorými sú oleje, tuky a vosky vrátane vitamínov a daných éterických olejov, veľmi dobre regeneruje pošvovú sliznicu, vytvára kvalitný viacvrstvový epitel, ktorý býva vďaka zápalom aj agresivite výtokov značne narušený. Vďaka vysokému obsahu bambuckého masla má aj jedinečné zjemňujúce účinky.

Použitie: Skladovať v chlade. Femishea je pomerne tuhý balzam, dá sa napríklad lyžičkou dobre nabrať. Po zavedení do pošvy dochádza telesným teplom k jeho rozpusteniu. Je zrejmé, že vďaka tomuto spôsobu použitia je vhodná jeho aplikácia, rovnako ako u čípkov, v polohe ležmo, aby rozpustené tukové zložky nemohli vytekať.
Objem: 5ml
Výrobca: 1.Aromaterapetická KH a.s., CZ

Cena:3,10€