AKH Dezodorant Happy Deo 50ml

SKU: H-00986

Happy-Deo - dezodorant pre intímnu hygienu - má osviežujúcu vôňu citrusových plodov kombinovanú s vôňou byliniek.
Mierne potláča potenie a silné antimikrobiálne účinky aktívne bránia mikrobiálnemu rozkladu potu. Tým prakticky bránia zápachu, ktorý pri potení vzniká. Môže sa aplikovať na pokožku i oblečenie.
Tento prípravok neobmedzuje zásadným spôsobom funkciu potných žliaz. Fyziologické prejavy potenia, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou termoregulačných procesov a detoxikácie organizmu zostávajú zachované.

Kombinácia éterických olejov, ktoré deodorant obsahuje, mierne potláča potenie a silné antimikrobiálne účinky aktívne bránia mikrobiálnemu rozkladu potu a následnému vzniku zápachu.
Happy-Deo je dôkazom toho, že to ide aj bez toxického hliníka, nebezpečných parabénov, či ďalších nevhodných zložiek, ktoré obsahujú všetky antiperspiranty.
Použitím Happy-Deo dochádza k deaktivácii baktérií, ktoré sú za vznik zápachu zodpovedné.
Použitie: Happy deo aplikujeme na miesta kde dochádza k zvýšenému poteniu. Okrem spomínaného podpazušia či bikín, môžeme ho použiť aj na nohy, krk, chrbát a pod.

Hlavné obsahové zložky: Etyl Alcohol, Aqua, Cedrus Atlantica, Citrus Limonum, Cupressus sempervirens, Lavandula Hybrid, Thymus Serpyllum, Salvia Officinalis, Melaleuca alternifolia, Mentha piperita, Litsea cubeba, Eugenia Caryophylus, Panthenol, Isopropyl Alkohol, Rosa Damascena, Santalum Album.
Objem: 50ml
Výrobca:

Cena:7,50€